Duben 2012

Nehoda nebo náhoda 3. část

30. dubna 2012 v 14:57 | Barbucha |  Nehoda nebo náhoda?
"Ostatní už jsou taky na cestě.", řekl mu, aby o nich alespoň něco věděl a zdálo se, že se broučkovi ulevilo, i když ho jakási úzkost neopouštěla. Alespoň už ale začal trochu komunikovat.

Nehoda nebo náhoda 2. část

26. dubna 2012 v 19:23 | Barbucha |  Nehoda nebo náhoda?

Auto, nebo spíš zmačkaný plech na kolech, dodělalo kotrmelec a zastavilo se až daleko v příkopě. Už bylo ticho, klid, ale doslova. Až moc velké a nepříjemné ticho.


Nehoda nebo náhoda 1. část

23. dubna 2012 v 21:34 | Barbucha |  Nehoda nebo náhoda?
Ehm... a ještě jednou ehrm... no, jedna z věcí, co mě na psaní taky baví, je to, že nikdy přesně nevím, jak se co stane a jak co, takříkajíc "okecám"... no, původní nápad v tom je, myšlenky se ubírají tím správným směrem, akorát, jsem se asi moc dívala na Kobru 11(mimochodem žeru doteď)... a nejspíš i na doktora House... mno, tak se uvidí... (a taky žeru fantasárny :D)
ale rozhodně se mi to nepíše dobře... ne, a ode dneška všude pěšky... nebo soukromým letadýlkem... hm, teď mě napadla představa prcka v rogalu :D kawaii... radši nemyslet

Ale tak už aspoň vím, že to bude shounen-ai (na 99,9%, ale radši si tu desetinku procenta schovám, kdyby náhodou)

A tak nějak nakousnout o čem to tak je... mno myslím, že už jsem napověděla, že půjde o nějakou bouračku...(hrozná představa), a roli tam budou mít ti naši zlatí...dopadnou jak dopadnou (chudáci), a co teda potom... jak se s tím srovnají a co se jim stane, to už nepovímChceš být SB?

21. dubna 2012 v 23:51 | Barbucha |  Chceš spřátelit?
Jen stačí napsat přezdívku a adresu blogu. Jinak diplomy nedělávám... snad nevadí :)


No bylo načase

21. dubna 2012 v 23:09 | Barbucha |  Skladiště
No tak se zas jednou ozývám :) Nejspíš páč mám jednou trošku víc času (přijímačky na škole=nejspíš žádné učení, písemky ani zkoušení:D) a taky mi trošku došla niťka na takovou dlooouhatánskou povídku, pokud se tomu tak dá říkat...

Ale v té mé makovici se mi podařilo spřeházet pár koleček a dojít na nějaký nápad na novou povídku, kterou bych sem dala. Bude to fanfic na the GazettE a nejspíš shounen-ai (i když... jak znám to naše malé nadržené stvoření a jeho sexy semeho...) no, sama ještě nevím, co z toho vznikne, zatím to mám jen v myšlenkách a chystám se to hodit na papír... nebo spíš do wordu...tak mi držte pěstičky, ať z toho je něco kloudného :)
Jinak sem přidám rubriku - Chceš spřátelit? , kdybych mohla mít to potěšení a někdo se chtěl stát sbénkem (já bych byla jen ráda)

Tak se mějte hezky, a já jdu psát... hm... na dobrou noc to ještě nevidím, ale pro ty co chodí spát dřív "Dobrou" a pro nás, noční stvoření "Čauky"

Aoi x Kai

13. dubna 2012 v 15:33 GazettE
Pár animek a obrázečků...
zdroj většinou tumblr ale kde přesně :D to je už i mně záhadou
- vždycky se na něho tak pěkně kouká...- taky jedna z hodně známých a hodně oblíbených... někde jsem měla tu animku delší, Kai se na ní na Aoie tak hezky kukal a vypadalo to, že se mu ho nechce pouštět :)
- a jak se hezky tulí :)- spíš bych tipovala, že by Aoi chytak Kaie :D no, jestli má Kai z toho bubnování větší páru... nebo je Aoi lehčí... anebo prostě skočil a Kájo chyť si mě :D zlatíí- Reita špión... ten taky musí vědět všecko


- hm... copak tam zkoumaj...


- známá a oblíbená fotka... ale jak jim to tam sluší...

Sex on the beach

8. dubna 2012 v 10:35 | Barbucha |  Povídky
Pairing: Jared x Mike
Rating: +18
Koment: Aneb co se může přihodit na takové obyčejné letní dovolené...

"Hej, Angelo!", hodil Jared míč po své sestře. "Chytej!" Jen na moment se otočila, aby míč chytla, ale jen co jej odhodila zpět, už zase byla myšlenkami někde mimo.
"Na co se tam pořád koukáš…", přišel k ní a podíval se stejným směrem jako ona. "Ten chlápek u baru…", špitla mu nenápadně, "stál by za hřích, nemyslíš? Ještě když se sem pořád tak pokukuje… už co jsme sem přijeli." Jared se podíval směrem k baru. Opravdu to byl kus, havraní vlasy, hluboký pohled a vysportovaná postava… a stále se po nich koukal a usmíval se.
"Myslíš, že bych ho mohla klofnout?" Jen na ni s pozdviženým obočím pohlédl. "Ségra, koho tys kdy neklofla?" Jen se potutelně usmála a poupravila si plavky, aby víc vystavila své přednosti. "Copak jdeš na lov?" "Uhodl si.", vrazila mu míč do rukou a už si to zamířila k baru. Jen se usmál nad tím, jak se z jeho kolikrát paštěkaté a neohrabané sestry opět stala sličná lovkyně. Kráčela si to pískem jako na molu, prsila se a házela zadkem jako nějaká břišní tanečnice. Jen co se posadila na židličku, nezapomněla ani pohodit vlasy.
Raději se sebral a zamířil z pláže na hotel, z dopoledne už měl sluníčka docela dost, raději si chtěl počkat na západ. Vždycky chtěl spatřit, jak se slunce jakoby dotkne vodní hladiny.

"Jsi tu nějak brzo…", podotkl, když spatřil sestru ve dveřích. "Hm.", zamručela a podala si z lednice lahev studené vody. Nevypadala moc nadšeně.
"Co se stalo? Nezabral?" "Ani mi nepovídej.", obrátila oči. "Chvilku už to vypadalo, že by i se mohl chytit, ale ono nic. Zkusila jsem navýst řeč, jenže on nerozumí ani anglicky." Jen pokýval hlavou, nic neříkal. Však ona zase rychle vychladne a zítra už bude mít vyhlédnutého někoho jiného, na to ji znal až moc dobře.
"Kam jdeš?", ohlédla se za svým bratrem. "Na pláž, za chvíli budu zpátky." "Že se ti chce.", podotkla, té se už dneska nechtělo vůbec nic, leda tak dalekohledem pozorovat město z balkónu a tipovat si místa, kam si další den s bratrem zajde.

Jareda překvapilo, že byla pláž vyprázdněná. Už sice foukal chladný vzduch, ale to by přece jen tak někoho nemohlo odradit nechat si ujít západ. Obešel si pobřeží, aby si našel co nejlepší výhled a opřel se o skalní stěnu. Vytáhl si foťák a začal si zvěčňovat pohledy na moře, pláž, vyblýskl si vše, co ho zaujalo.
Avšak pak v hledáčku spatřil nějakou osobu, nejspíše ho celou dobu pozorovala. Přiblížil si ji ve foťáku a jen si tak utvrdil jeho domněnku. Byl to ten muž z baru, který po nich neustále pokukoval.
Nejspíše si všiml, že jej skrz foťák pozoruje, vstal a šel blíže k němu. Byl docela sympatický, usmíval se. Lehký větřík si hrál s jeho vlasy a také volným tričkem, které se tak mírně nadzvedávalo a odhalovalo opálenou pokožku. Jared jen stiskl spoušť, aniž by si to uvědomil.
"Hi.", řekl muž, když k němu došel. On odpověděl stejně. Pak se nesměle představil a natáhl k němu ruku. "Mike.", řekl muž a ruku přijal. Jared se ho zeptal, jestli je taky na dovolené, ale uvědomil si, že mu nerozumí, když se na něj trochu nechápavě podíval. Jen tak stál vedle něj a pozoroval s ním vlny v moři. I když kdyby jen to, svýma uhrančivýma očima sjížděl celou jeho postavu. Mladík jeho pohled cítil a nechtěně se prozradil, když jeho sjel pohledem také. Nebylo divu, že po něm jeho sestra tak pálila.
Mike však udělal něco, pro něj nečekaného. Ke svému pohledu náhle přidal ruce a přitáhl ho k sobě. Lačně se začal dobývat jeho úst, Jared jeho polibky chvíli opětoval, ale pak se náhle odtáhl.
"Eh… what the-", snažil se vzpamatovat. Muž neodpověděl, jen se na něj díval zvláštním pohledem. Jako na někoho, koho zná dlouhou dobu, jako na osobu, kterou má víc než rád. Teď pochopil, celou dobu nepozoroval jeho sestru, ale jeho.
Mike povolil sevření paží, jen ho lehce držel za pas, jakoby mu dával na výběr. Přemýšlel nad svým výpadem, jestli jej měl tak horlivě políbit, na druhou stranu byly polibky opětovány, takže toho nelitoval.
Nelitoval toho ani ten druhý. Jen mu to přišlo tak náhlé, vždyť ho vůbec nezná. Ale zase z toho měl zvláštní pocit, bylo to něco bláznivého a navíc ho ten muž přitahoval. Zdálo se ale, že pochopí odmítnutí, i když na něm bylo vidět, že bude zklamán. Jared věděl, že je to hrozná hovadina, ani raději nechtěl vědět, kolikátou jeho jakousi "obětí" je, ale nemohl si pomoct. Sám se náhle stal iniciátorem dalších polibků a chtěl víc.

Muž jej zbavil trička a s radostí nechal oděvu zbavit i sebe. Tiskl se k mladíkovu tělu, cítil jeho najatou kůži. Jared jen nesměle ustupoval, až se najednou ocitl natlačený na skalní stěně. Rty hýčkal Mikovu svalnatou hruď, připadal si jako blázen, malý hlásek v hlavě mu říkal, ať okamžitě přestane, ale on nemohl. Užíval si každého doteku, plných rtů opečovávajících jeho tělo, a rukou, o kterých měl pocit, že jsou snad všude.
Byl na něm tak těsně přitisknutý, že cítil jeho vzrušení a nejen podle toho, jak se choval. Tušil, kam tohle spěje, jenže nebyl si jistý, jestli chce, aby k tomu došlo.
Než se však stihl rozmyslet a vzpamatovat, stál k muži zády a cítil jeho rty i zoubky na ramenech a sjížděly níž. Ruce stále hladily jeho břicho, avšak rty už líbaly jeho zadeček. V ten moment si uvědomil, že na sobě nemá ani kraťasy a stojí tam nahý, opřený o skálu a zezadu se k němu tiskne cizí muž a hýčká jeho tělo. Ale bylo to tak příjemné, že veškeré ty myšlenky vytlačoval ze své mysli.
Ty šikovné ruce najednou jely nahoru po jeho hrudi, až se prsty ocitly u jeho úst a nechaly se navlhčit slinami. Věděl, co zamýšlí a nebránil se tomu, možná byl i nedočkavý, až ty prsty ucítí uvnitř svého těla. Jemně zavrněl, když se tak stalo, vnímal každý jejich pohyb.
Ten však náhle ustal, Jared se otočil s vědomím, co muž zamýšlí. Toužil po tom, ale zase takový blázen nebyl, aby se mu oddal bez prezervativu.
"W-wait…", pohlédl na něj, tak nerad by jej odmítl, ale určitě se tu blízko daly kondomy sehnat. Sice by to nejspíš překazilo tuto atmosféru, ale věřil, že on by ji dokázal znovu navodit.
Mike ho však uklidnil. Na mysli měl to samé a pojistil se už předem. Z kapsičky vytáhl drobný balíček a nechal si stáhnout kraťasy a prezervativ nasadit. Poté už ale Jareda zpět zvedl a otočil ke skále. Opět se na něj natiskl a vnikl do něj. Mladík dlouze vydechl, přijal jej v celé délce. Netrpělivě vyčkával nějakého pohybu, až je sám začal podněcovat.
Muž rukama objímal a hladil jeho hruď a dychtivě přirážel. I jeho touha byla nezvladatelná, nedalo se říci, že by byl zrovna jemný, i když Jaredovi to zjevně nevadilo. Hlasitě sténal, ruce mu klouzaly po kamenité stěně, o kterou se opíral. Mike rukou sjel až k jeho mužství a začal jej zároveň s přírazy třít. Steny se tak staly mnohem hlasitějšími. Ani nepotřebovaly znát řeč toho druhého, svými vzdechy se dokázali dorozumět a jejich těla si rozuměla víc než dobře.
Mladík mu svými pohyby vycházel vstříc, byly stále rychlejší a dychtivější. Mike ho však trochu zbrzdil, ale začal do něj vnikat o to silněji a snažil se o co nejdelší a nejhlubší průnik. Jared mu to svým větším předklonem umožnil ještě lépe.
Zachvacovalo jej jakési napětí, konečky prstů pevně svíral hrany kamene, až je začal nevědomky odlupovat. I Mike se přestal ovládat, čím dál více zrychloval, cítil, že se blíží vrcholu. Mladík však již byl na samém pokraji, náhle se jeho tělo ocitlo téměř v jakési křeči a Mike ucítil, jak mu po ruce stéká tekutina. Ale nepřestával přirážet a ještě tak podněcoval Jaredův doznívající orgasmus. Ale ani ten jeho na sebe nenechal dlouho čekat, s hlasitým vzdechem všechno to napětí opadlo a ocitl se na vrcholu slasti.
Jared se otočil a o skálu se opřel zády, hluboce dýchal a s přivřenými víčky sledoval moře. Stihl akorát moment, kdy se slunce jakoby dotklo hladiny. Ohlédl se po Mikovi, ten se díval stejným směrem. Otočil se tedy zpět k západu, sledovali jej, dokud slunce nezašlo za obzor.
Oba se pak zpět oblékli a rozloučili. Mike mu vtiskl poslední hluboký polibek a odešel. Jared věděl, že už ho nejspíš nikdy neuvidí, vždyť o něm vůbec nic nevěděl, krom jména, které si klidně mohl vymyslet. A krom toho, jaký je milenec. Snad mohl jen doufat, že jim náhoda dopřeje a potká ho tam příští rok.

"Jarede…", usmála se na něj sestra, když se vrátil na pokoj. Tušil, že by chtěla vidět nějaké fotky, jenže ty on neměl. "Um… promiň, ale zakoukal jsem se a nestihl to vyfotit…", vykoktal ze sebe. "V pohodě, hlavně jestli sis to užil.", podotkla a usrkla ze sklenice džus. Jared netušil, že její poznámka byla dvojmyslná, jelikož se za ním vydala a viděla je, ovšem ani mu to nehodlala prozradit. Alespoň jí to uklidnilo sebevědomí, že onoho Mika nesbalila ne kvůli tomu, že by neměla dostatek předností, ale protože byl na muže.