Červenec 2013

I can't hate you 5. díl

31. července 2013 v 21:31 | Bara-chan |  I can't hate you
Tentokrát už díl +18 :)


"Včera dáreček, dnes už pochtívá", běželo mu hlavou. Věděl, co hledá… nic, co by ho mohlo otrávit, ale přeci jenom něco, po čem by mu nebylo zrovna nejlépe. Udělá mu houbovou polévku, po které zapomene na jakékoliv sprosťárničky. "Já ti dám podkovičku, ty chlípníku… mě si nezískáš…", brblal si pro sebe pod nosem.

Nové SB

31. července 2013 v 14:11 | Bara-chan |  SB
Mám nové SB - Sachiko :) Její krásný blog najdete TADY :)

Náhody knihy xichtů 5

31. července 2013 v 14:02 | Bara-chan |  J-Rockers
Kniha xichtů, jakoby začala protestovat... jednu chvíli toho bylo plno, a najednou horko těžko něco najít... takže tohle budou asi poslední náhody (možná předposlední, jestli ještě něco vyštrachám mezi fotkama, který se mi nezdály až tak na zveřejnění)
Když budete chtít, budu se koukat po něčem dál, jestli se objeví, a v těchhle článcích pokračovat... jinak už se na tohle "sbírání" asi vykašlu :D


27. Baby

31. července 2013 v 8:30 | Bara-chan |  30 day drabble challenge
Dnes něco veselejšího :) Tento drabble mi připomíná článek o J-Rockerech s dětma, co jsem nedávno přidala :D (a už asi třikrát upravovala, protože se mi ještě podařilo něco najít :))


Malý šel z rukou do rukou. Když Uruhova sestra přišla za nimi do zkušebny, protože potřebovala, aby ji Uru zavezl domů z města, nečekala, že se všech pět kolem toho malého shlukne, a každý se nad ním bude rozplývat. Nepoznávala je… Tohle, že byli ti drsní muži? Věděla, co s chlapem umí udělat dítě… sama to viděla doma a na Uruhu, který byl na synovce hrdý jako na vlastní dítě, si taky už zvykla… ale když už i Ruki roztál… když se Reita dokonce nechal od Aoie poučit, jak má mimino správně držet v náruči… tohle bylo přece jen moc.

Happy Birthday, Nao!

31. července 2013 v 0:00 | Bara-chan |  All J-Rockers
Nao dnes slaví 33. narozeniny! Všechno nejlepší! :)


Fear

30. července 2013 v 12:32 | Bara-chan
Další jednorázovka na the GazettE... Opět AoixKai a tentokrát z jejich dřívější doby... Trošku jsem si chtěla připomenout to období, kdy Kai vypadal jako nabouchaný seme jen ve vzdálené budoucnosti :D
Jinak UruxShou už je dopsáno (akorát ještě musím udělat obrázek) a ještě tento týden by se tu mělo objevit...

Pairing: Aoi x Kai
Rating: +18
Comment: Aoi s Kaiem k sobě chovají jisté sympatie. Avšak Kai je rozhodnutý, že s muži už nic mít nebude, jelikož z takového vztahu nemá zrovna příjemné vzpomínky. No Aoi se s tím ale nehodlá smířit a chce aby svůj strach překonal a nebyl tak žádný důvod k tomu, aby spolu nemohli být...

26. Death

30. července 2013 v 8:12 | Bara-chan |  30 day drabble challenge
Jak už název napovídá, dnešní drabble nebude nijak veselý...
Tentokrát se v něm objevuje jen Ruki a jeho psí miláček...


"Sabu! Půjdem na procházku!" Popadl vodítko a čekal, kdy k němu přiběhne. "Sabu!", zavolal Ruki už poněkolikáté, ale pejsek stále nepřibíhal. Bylo to divné, vždycky už večer pobíhala a čekala, kdy ji vezme ven… ale teď…
"Sabu-chan, ty lenivko…", usmíval se, když přišel k pelíšku a viděl svého psího miláčka vyspávat. Ale ona jakoby nešla vzbudit… vzal ji opatrně do náruče, ale v tom si uvědomil…
Jeho oči se zalily slzami. Věděl, že už měla roky, ale nikdy si nějak nepřipouštěl, že ji jednou zasáhne smrt. Seděl tam na zemi, s jejím chladnoucím tělíčkem v rukou, a nemohl přestat plakat.

I can't hate you 4. díl

29. července 2013 v 8:31 | Bara-chan |  I can't hate you
4. díl... Reita už si troufá dělat návrhy... ovšem Ruki je rozhodnutý nenechat se mu za každou cenu...


Ruki návštěvy přivítal, jak se patří, dnes celý den kmital, jak na drátkách. A i když večer ještě někdo přišel a on už byl unavený, stále si ponechával úsměv na tváři.

25. Dragonfly

29. července 2013 v 7:26 | Bara-chan |  30 day drabble challenge
Letí to rychle do konce... Dnes už 25. drabble :)


Zvolit jezero v nějakém zapadákově místo užívání si u moře, se všem zdálo jako skvělý nápad. Nemuseli na sobě cítit pohledy lidí a poslouchat jejich špitání a chichotání… Mohli se v klidu koupat, slunit… užívat si volného odpoledne.
Rukiho však znepokojil tvoreček, co se usadil kousek od nich, hmyz v něm vyvolával respekt, možná i obavy. "Nechceš to odehnat?", otřepal se, Reita ho ale uklidnil. "Vážky se nemusíš bát…" "A prý symbolizuje štěstí.", řekl Uruha a šel ji s Kaiem blíž prozkoumat. To Aoi si na ni vzal přímo mobil. "Tak to já si to štěstí rovnou vyvěsím na twitter."

Ice

28. července 2013 v 15:26 | Bara-chan |  Drabble
Uhh... SO HOT! Mám pocit, že za chvíli ze mě bude jen masnej flek... Venku skoro 40°C, v baráku 30°C... Člověk by se nejradši vypakoval někam k vodě, jenže... u nás je koupák děsnej (málo vody, totálně přelidněno, nikde ani kousíček stínu)... Viděla bych to ideálně na kryťák (ano, Bara-chan nemá ráda ostré sluníčko... a je jí jedno, že s takovou bude bílá, jak stěna), ale nemám prachy... :D
Mno... Tak jsem se zchladila ledovým melounem... a sepsala takovou hovadinu... Tripple drabble na Gazetto u bazénu..."Ne! Opovaž se! Ne! Reito!" Ruki utíkal, co mu nohy stačily. Ale basistovi utéct nemohl. Ten ho popadl do náruče a už ho nesl do vody, do které před chvílí vysypali kyblík s kostičkami ledu.
Reita se nahnul přes okraj… Prcek se ho držel kolem krku jak pijavice a nehodlal se ho pustit. "Hoď ho tam!", smál se Aoi. "Počkej, pomoz mi tam hodit Kaie!", ozval se Uruha, ale v tom bubeník věděl, že je zle. Okamžitě vystartoval z deky, ale za ním byl Uruha, před ním Aoi… Voda sice skýtala příjemné osvěžení, ovšem ten šok… to už tak příjemné nebylo.
V momentu se zahradou rozlehlo zapištění. Ale nejen Kai vypískl, Aoie pěkně stáhl sebou. "Fuj, to je studený!", vyskočil kytarista rychle zase ven, kůži měl v momentu samou pralinku. Uruha se jim smál, až se za břicho popadal… ale hned poznal, že si za to spiknutí taky schytá. "Co zdrháš… Vždyť kačeny jsou ve vodě jak doma!", křikl na něj Aoi a už ho s Kaiem tahali. "Tři… dva… jedna… Hop!" "Né!", stačil ještě Uruha křiknout, než přistál v bazénu.

Ruki se stále ještě držel Reity. Ten ho hezky provokoval. "Já tě tam pustím…" "Nepustíš…" "Ale jo…" Pomalu se tam s ním skláněl, až se maličký zatřásl a ještě pevněji basisty chytil, když ho trochu ošplouchlo. "Pusť ho tam! Není to až tak hrozný!", řehnil se Kai. A ostatní se taky smáli a pokřikovali na Reitu, aby ho pěkně vymáchal. "Vy blbci, já nejsem otužilej jak vy!", prskl Ruki. "No někde se začít musí…", pokrčil černovlasý rameny.
Ale stejně tam skončil. I s blonďákem. Kluci se na ně dohodli a oba je tam šupli. "P-p-počkejte, v-v-vy…", drkotal maličký a ani Reita neměl zrovna nejmilejší pohled. "Tady chce někdo led do trenek…", prohodil a vypadal, že to myslí smrtelně vážně.