Leden 2015

50 000

31. ledna 2015 v 22:04 | Bara-chan |  Skladiště
Heh, kde mám začít? :D Možná u takového toho sentimentálního vzpomínání, kdy jsem byla v háji z první pětistovky, kdy jsem při čísle kolem 900 byla v napětí, že budu mít první tisícovku, a o tom, že by mi to tu vydrželo a že bych mohla mít návštěvnost na to, abych dosáhla takového čísla, by mě ani nenapadlo... :D Stejně jako to, že bych si mohla někdy založit blog, když jsem psala svou první povídku... a vůbec že bych mohla někdy napsat další, a teď už jich je kolem stovky :D (když teda počítám i nějaké ty drabbly :D)

Little devil :3

30. ledna 2015 v 16:43 GazettE
Takový malý roztomilý čertisko :33 Sluší mu to :33Awesome day with my awesome Nee-chan :3

29. ledna 2015 v 22:49 | Bara-chan |  Skladiště
Bara-chan měla dnes výlet do Prahy :33 Taťka se tam musel vydat, a tak jsem se tak nějak připojila k němu, s tím, že on si vyřídí, co potřebuje, a já se budu moct setkat se svou nee-chan :))
Prošly a projely jsme se k Japashopu (kde zrovna neměli Pocky >_< :DD), zašly jsme omrknout metal shop Nosferatu a nakonec jsme zakempily na Bubble Tea... (ten jsem taky chlemstala poprvý, čaj byl výbornej, jen si musím zvyknout na ty kuličky :'DD)
Odpoledne uteklo hrozně rychle o.O Už se ale těším, až se sejdem znova :33


Malý problém...

27. ledna 2015 v 17:12 | Bara-chan
Eto, je to vlastně jen takový dotaz... Dneska mi psala Shirayuki, že jí u mě nejde komentovat... a trvá to prý už cca měsíc...


Má i někdo další takový problém? o.O Mně osobně se teda občas stává, že mi u někoho naskočí nějaká ta tabulka o vypršení platnosti nebo něco o cookies, ale na druhý, maximálně na třetí pokus už se komentář normálně odešle a zobrazí... ale Shira-chan to nejde vůbec...
Byla bych ráda, kdybyste se mi kdyžtak ozvali do zpráv nebo na mail, abych mohla zjistit, jestli je problém u mě, a případně ho zkusit nějak vyřešit :)

Arigato,
vaše Bara-chan^^

Dark Red: Bloody ash 14. díl

27. ledna 2015 v 10:26 | Bara-chan |  Dark Red: Bloody ash
14. díl, druhý bitkový a um... snad mě neodstřelíte...

Nechali tyhle slova doznít… než Dai odemknul a pomalu se mohli vplížit do sklepa. A taky se tam dostali, ovšem žádné tiché plížení to nebylo, naopak… Bylo slyšet řinčení kovu, řev… a vzduchem se vířil popel a pach krve.

the GazettE: Sixth Gun Reactions Part 11

26. ledna 2015 v 20:13 the GazettE videos
To je úžasný :'DDD Já z těch videí prostě nemůžu... :DDD Nevím, kam chodí na ty nápady, ale je to geniální :'DD
A tentokrát jsem si neodpustila udělat jednu animačku... :D

Fakt jsem nevěděla, jestli se u toho mám dřív rozpustit, nebo dostat záchvat smíchu :DD :3


LOST ASH

25. ledna 2015 v 17:39 | Bara-chan |  Other videos
Ano, tak na těchhle poslední dobou ujíždím... a zvlášť MASK nemůžu dostat z uší, naprosto jsem si ji oblíbila (a zároveň to byla moje první písnička od nich) :)


Dark Red: Bloody ash 13. díl

24. ledna 2015 v 6:25 | Bara-chan |  Dark Red: Bloody ash
Tak další díl... a zároveň první bitkový...

"Zdá se mi to, nebo dobrovolně organizuješ plán, kterej jsem vymyslel já a kvůli kterýmu jsem tě celou dobu uháněl o podpis…?", založil Daiki ruce. "Počkat… co?" "No, tohle si řeknem radši doma."

My TOP10 (+ můj božskej pekelník) |...aneb na koho mi nesahat...| :D

23. ledna 2015 v 8:00 | Bara-chan |  Skladiště
Eto... tak jsem si nakonec rozhodla sestavit nějakou tu TOP10... Kdysi mi to navrhovala moje dear, ale dlooouho jsem se k tomu neměla... a věděla jsem proč! :DD
OMG, vybrat 10 (11) J-Rockerů, dá pěknou minimálně týdenní fušku... stejně si myslím, že se to časem nějak obmění... druhá polovina určitě :'DD (Aneb jak se Daiki ocitl na 5. příčce, a to jsem LA poznala asi před 4 dny...) Just, člověk nikdy neví, na co (koho) v tom světě J-Rocku (a internetu...) narazí :DD Zvlášť Google a Youtube jsou takoví věční dohazovači...
Berte to s rezervou, ono už jenom the GazettE mám ráda všechny stejně... (každého trochu jinak, ale nikoho míň či víc, nějakej ten rozdíl tam je minimální, a každej den to může být jinak :D) natož vybrat ještě další...
Ook... tak se na ten žebříček kouknem...

Menší info +TAG

22. ledna 2015 v 3:06 | Bara-chan |  Skladiště
Nevím, jestli už byla příležitost si všimnout, ale udělala jsem drobné úplravy na blogu, už mi chybí asi jenom jedna... a budu zase chvíli spokojená :D Konečně jsem předělala rubriky se všema J-Rockerama a přemístila Aličky, výstřižky, jejich rubriky smazala, zavedla rubriku "J-Rockers with children", páč jsem usoudila, že jenom článek na to prostě nestačí, trochu jsem upravila menu a affs... (zvlášť jednu z "úprav" jsem tam dělala s těžkým srdcem T_T) no a ještě mi chybí to rozdělení povídek... to ještě nevím, kdy udělám, zatím je tam teda jenom přímý odkaz, rozcestník jsem zrušila :)
A taky už pracuju na tvé TOP10... um, je to těžší, než by člověk řekl... :DD
Jinak Dark Red už mi ve Wordu tak nějak míří ke konci... tipovala bych že to vyjde tak... na 65 (70 max) stran, teď jsem na 61. :D Ale dostala jsem nápad na další povídku, a bude taky Reituki... :) (ale musím se ji snažit udělat kratší :'DDD)
A ještě bych chtěla poděkovat Aiiawě za mail :))

Mňo... a k hlavní věci :) Byla jsem od Reity-chan nominovaná na TAG :)) A konečně bych se do toho mohla pustit... budu muset zapojit závity, protože odpovědi by měly být jednoslovné... :)