Únor 2015

Uruhandporn...

28. února 2015 v 9:06 GazettE
Hm, trošku si zaslintat nad Uruhovýma rukama nikdy neuškodí :33


Reita v slovenském časopise Kamarát

28. února 2015 v 1:22 GazettE
Věděla jsem, že tohle existuje, ale nemohla jsem najít... a když už, tak tam nešlo nic přečíst o.O -_- Nakonec ale přispěla náhoda, a zjistila jsem, že na jednom z blogů týdne je i něco o Gaze, a... pak jsem nestačila hledět :)
Sice jsem ho našla už v lednu, ale... čurbes v PC je potvora... :D

Tak si říkám... co udělat nějaký rozhovor znovu? Nebo do časopisu dát aspoň jejich plagát...


zdroj na obrázku

!Blížící se deadline!

26. února 2015 v 18:17 | Bara-chan |  the GazettE
Jen bych chtěla připomenout, že už tuto sobotu (28. 2.) je deadline pro posílání fotek/videí/fanartů/čehokoli do fanprojektu k 13. výročí pro the GazettE (samozřejmě, nejdůležitější je vzkaz "THANK YOU WITH LOVE")

> Informace o tomto fanprojektu najdete zde <Reituki Inside Beast cosplay...

26. února 2015 v 18:06 GazettE
Nejdřív jsem ho zahlídla jen jako malou fotečku a nedalo mi si nepohledat, jestli nejsou i další... a dokonce jsem další dvě našla :) Ta poslední se mi líbí nejvíc :33
Fakt obdivuju každého, kdo se do něčeho takového pustí... a zvlášť když to má dobrý výsledek :)


Ještě mě napadlo

25. února 2015 v 11:50 | Bara-chan |  Mini stories na téma týdne
Dalších 200 slov na Kaie a Uruhu... tentokrát takové pokračování na minulý týden (a vlastně tak i na ten první drabble)

"Co kdybychom nikam nešli?", položil se Uru Kaiovi na hrudník.
"To by bylo nápadný…"
"Jestli jsi na Aoie naštvanej a netíží tě vůči němu svědomí, je to tvá věc, ale… co já?", zvedl se. "Nechceš mi říct narovinu, jestli je mezi náma nějaká šance, nebo jsem jen nějaká chvilková náhražka…?"
"Ale…" Kai se zasekl.
"Ale?"
"On je tím, kdo ten vztah nechce, že to není normální…"
"Teď nerozumím."
"Chce být se mnou, mít mě jen pro sebe, ale… ve skutečnosti si nehodlá přiznat, že i já jsem muž. A je tak obezřetný, aby si někdo něco s každého pohledu či doteku nedomyslel… Štítí se byť jen té myšlenky, že je na muže… na druhou stranu nelhal, když řekl, že mě má rád…"
"Takže bych si měl dávat pozor, abych se do tebe nezblbnul…", uchechtl se Uru.
"To budem dva… obávám se, že to dlouho nevydržím, ať už k Aoiovi cítím cokoli. Už teď jsem se vlastně neudržel…"
"Kai… ještě mě napadlo… Co ho vzít do trojky?"
"Cože?"
"Bude muset reagovat na to, že já si bisexualitu přiznám a tobě nedělá problém se mnou být, takže jsem silná konkurence… buď o tebe sám se sebou zabojuje, nebo si tě uzmu já…"

Owwwww~

24. února 2015 v 12:54 J-Rockers with children
Hyde, ty chceš, abych se rozpustila... :'3333
Nee-chan, ty prostě víš, čím mě dostat :D


Dark Red: Bloody ash 18. díl

23. února 2015 v 8:15 | Bara-chan |  Dark Red: Bloody ash
"Chceš počkat, až letadlo-" "Ne, to je dobrý. Jsem jen šťastnej a smutnej zároveň…" "Tak pojď.", vzal ho Aoi kolem ramen a líbnul do vlasů. "Dáme si něco k jídlu… co kdybych dnes vařil já?" "Dobře.", opřel se o něj mladík a nechal se vést až k autu.

[the GazettE x ZEAL LINK Special 13th Anniversary Fair] Special Comment photos

22. února 2015 v 21:19 GazettE
Už aby se objevilo i video... a až uvidím i Aoie :) Už na těch fotkách to klukům sluší, líbí se mi to víc, než na tom plagátu :) (mh, je divnej pocit, vždycky čekat, až to někdo nahraje na internet... ale jsem těm lidem moc vděčná, protože jinak bych neměla šanci se k tomu dostat :33

+EDIT (24. 2. )


OH MY... O_O

21. února 2015 v 15:35 GazettE
aneb the GazettE New look k 13th Anniversary
Co na něj říkáte?


Já ani pořádně nevím, co k tomu říct... nechci to nějak pomluvit nebo vychválit podle jedné fotky, ale když na to tak nějakou chvíli už koukám, musím uznat, že to tady vypadá dobře :33
Poslední dobou co nějakej look, to na to začnu strnule šokovaně hledět, přijdu si rozpolceně a pořádně nevím, jestli se mi to líbí nebo ne, na každým si "něco" najdu, abych pár chvil na to zjistila, že to vlastně nevypadá tak špatně, a za další chvilku, že se mi to vlastně líbí... ovšem není to právě to, co by Visual Kei mělo mít? Takový ten "shock"... kdy si jenom neřeknu "ňuňu" a nezavřu to, aniž by to ve mě vyvolalo i něco jiného, kromě "fangirl-nosebleeding-time and scream"...
Tohle když jsem viděla, trvalo mi asi pár vteřin, než mi došlo, že to jsou the GazettE, možná i proto, že jsem nějak nemohla poznat Uruhu a Rukiho jsem rozeznala taky až po pár mrknutích :D A musela jsem si najít velkou fotku, abych tomu fakt uvěřila...

Aoi se mi tu líbí nejvíc, na něj mi taková ta temnota a hlavně ty dlouhý černý vlasy hrozně sedí :33 Reita se mi tu taky líbí, i když bych si toho makeupu na něm dokázala představit malinko míň a přijde mi tím výrazem jako takovej ňuňa, co by radši měl to svý, na co je zvyklej, a chtěl tohle ze sebe co nejdřív shodit a jít dom :D K Rukimu se ani nemám jak vyjádřit, sice na něj mám radši něco ve stylu Division, Fadeless či BD, ale sedí mu to a není to nic, co by mě překvapilo a musela bych si zvykat, připomíná mi takové ty old looky... Zdá se, že Kai má zas panda oko (i když asi ne tolik jak předtím... mh, nevidím na něj pořádně :D), ale tu to v tom celku nevypadá, jakoby šel kolem nějaký pěsti, a zrovna do ní narazil... což bych mohla pokládat za pozitivní :D A Uruha... no Uru mě fakt dostal, už jen tím, že jsem ho ani nemohla poznat... ale sluší mu to, takhle celkově to na něm vypadá fakt dobře... Sice si budu muset zvyknout a nemyslím, že by to bylo úplně to, co by mu sedělo nejvíc (navíc mám ráda, když vyniká ten krásný tvar jeho rtů), ale stejně vypadá úžasně a "zařadila" bych ho hned za Aoie :)

Nemůžu si pomoct, čím víc se na to dívám, tím víc se mi to líbí, ale zároveň se cítím rozporuplněji... :D Jsem hodně zvědavá, až se nám takhle kluci ukážou "v pohybu" - na koncertě a v nějakým commentu... nebo tak :)

GazettE and "eros"

21. února 2015 v 3:21 the GazettE
Konečně jsem to našla :333 :DD Nebo lépe řečeno, narazila jsem na to na WWFans... Když jsem ho četla prvně, tak jsem si ho neuložila a pak jsem nalézala spíš jenom takové ty drby, nebo nepřesný citace... :)