Únor 2017

Angel or devil...?

28. února 2017 v 23:37 | Bara-chan
Někteří fanoušci SnK po mně možná budou chtít hodit cihlu, ale jelikož Bara-chan nemá co přidávat (respektive zatím nemám co přidávat a musím si nějaké obrázky a animky nechat i na později... eheh), tak mi nezbývá, než vytáhnout jednu "šuplíkovou" věc, která nemá s Gaze a J-Rockem takovým nic společného a kterou jsem nějak sesmolila vlastně jen kvůli :D díky Grelldě :) (Mh... proč se vždycky cítím tak blbě, když napíšu něco, co není na Gaze? :D )

Každopádně... Nečtěte, pokud máte rádi jen anime a nečtete mangu/ nehledáte info po tumblru... Obsahuje spoiler, který nechcete znát...

Ale doufám, že aspoň trochu by se to mohlo někomu líbit... :)

fanart by UsagiNoYume

Laugh attack xD

27. února 2017 v 2:30 GazettE
Takový pondělní článek na zvednutí nálady :D Aneb komu se chce po víkendu jít do školy/ do práce/ kamkoli ráno vstávat, že :D Teda mně osobně se nechce ani v jiné dny :'DD ale prostě to pondělí... ta představa celého týdne a nastartovat se zas :D
Tak ať nám to jde líp, mám tu pro vás takový optimistický článek :D


New design

26. února 2017 v 4:12 | Bara-chan |  Skladiště
Já ani nějak nevím, jak se to stalo... :D To jsem si tak nějak dělala obrázek ke třetí části povídky (ehm, která je napsaná sotva z 50% první části, ehm) a najednou koukám, že dělám dess :D No a ne že by se mi ten předchozí nelíbil, ale už mě trochu štvalo to "rozkostkovaný" pozadí (aneb v PC si uděláte hezký mramor a internet vám to rozcuckuje) a tak jsem si říkala, proč ne... Jako spokojená jsem s ním hlavně kvůli užší stránce, takže na mobilu nemusím posouvat, a taky jsem spokojená, že není zrovna nejkrásnější, takže mě to brzo dokope k nějakému novému :D (Původně jsem plánovala počkat si na fotky k 15. výročí anebo k Traces vol.2, tak uvidíme). Ty barvy jsou fakt úžasný (čtěte "tak hnusný, až se mi to líbí") :D Tu na pozadí jsem tahala ze záhlaví a tu oranžovou jsem tam k tomu tak nějak prskla, protože bílá byla taková nudná, ponurá, a normální barvy k tomu prostě neseděly :'DD (A to ještě jak mám zapnutý flux, to je pěkný brčáleček :D)
Přemýšlím, že jsem ještě asi takovou srandu z nějakýho dessu neměla :'D Tak teď jsem zvědavá, jestli bude rekord a zmizí mi dřív než za měsíc, nebo mi tu nějakou dobu vydrží :D Doufám, že se vám bude líbit jako mně a že se vám tu bude dobře číst :)


「ラジガゼ~RADIO the GazettE~」 24. 2. 2017 Uruha and Aoi

26. února 2017 v 0:54 RajiGaze
Páteční vysílání tentokrát v kytaristickém podání :)


Zvědavý prcek :D

23. února 2017 v 2:03 GazettE
Tohle je takové roztomilé :D Jak by Ruki zkoumal, co s tím má :D

(Hm... teď by mě někteří fans asi přerazili - aneb číst ty diskuze, ze kterých by člověk měl pocit, že tam Uru málem umřel... a já si tu z toho troufnu udělat bebí na náplast a dělat si srandu :D Poor Uru... )


the GazettE BALLAD BEST ALBUM 『TRACES VOL.2』 SPOT

20. února 2017 v 19:54 the GazettE videos
Awww :33 A hned i ten kousek zní o hodně líp, než z rádia :33 A Ruki, jak do toho mluví... :33 Těším se, až to vyjde :)


Uru-san~ :33

20. února 2017 v 11:10 GazettE
A ještě Uruha... :) Tak trošku omluva, chtěla jsem přidat aspoň drabble, ale nějak jsem se k tomu nedostala, a abych se přiznala, nebyla ani dost chuť se k tomu dostat... :D
Tak se místo toho porozplýváme nad Uruhou... :33 No a trošku i nad Kaiovýma nožkama, co se tam mihnou :33
Hm, ale lidi by si měli ty animačky "podepisovat", protože jak je mám chvíli v PC, už nevím, kde jsem je vzala... :D
Aww :33 Sluníčko :33

20. února 2017 v 7:35 GazettE
Jo, ten jeho úsměv :33 Je úžasný, když se za bicíma tak směje anebo když zpívá texty s Rukim :33


Cassis and Guren TRACES VOL.2 version

18. února 2017 v 14:12 the GazettE videos
Včera v rádiu také pustili malou ochutnávku z TRACES - Cassis a Guren :)

Co na ně říkáte? :) Já osobně se hodně těším, až si to poslechnu jako kvalitnější nahrávku z CD nebo někde líp nahrané, protože... abych se přiznala, tak mi v Cassisu nějak chybí srdíčko... (a věřím, že až si to poslechnu na lepší nahrávce, tak ho tam uslyším víc :D ) Jako já vím, že si na tom kluci dali záležet, jak jen mohli, ale ta starší verze mi přijde taková živější, srdečnější... Ale zas se mi líbí částečně předělaný text a klavírní intro :)
A co se týče Gurenu, tak... jako tu nemůžu říct půl slova :33
Moc se těším, až vyjde album celé a budeme si moct poslechnout i ostatní songy :)


「ラジガゼ~RADIO the GazettE~」 17. 2. 2017 Reita and Uruha

18. února 2017 v 13:56 RajiGaze
Včerejší záznam s Reitou a Uruhou :) :33