New look | LIVE IN SUMMER 17 BURST INTO A BLAZE 3

23. června 2017 v 16:01 |  the GazettE

Co k tomu dodat... Jednak je ta fotka úžasná tím, jak tam vzadu je drum&bass duo, kytaristi zasnění každý po svém, a Ruki takový ten všeříkající pohled, který člověka jen tak nepustí... (vím, že takhle "poskládaní" jsou skoro vždycky, ale tu mi přijde, že to vyniká ještě víc :33)
Ruki se mi celkově hrozně moc líbí, a ty vlásky :33 Takový trošku badass výraz tu, ale jenom tak lehce šmrncnutý tím :33 Hrozně se těším, jak bude vypadat na live :33 Pak mi oči utekly k Uruhovi... Taková modelečka, ale stejně jako u Rukiho, lehce tvrďácká :D :33 Ty vlasy... A navíc je i stehýnko! :33 Jsem hrozně moc ráda, že krom stehýnka jsou opět odhaleny Reitovy paže :33 A líbí se mi i jeho vlasy :33 Kombinace "drsňák, ale vypadá mile..." :D :33 Aoiovi to taky hrozně sekne a líbí se mi, jak je temný, drsný a rozbíjí to tím trikem :33 A Kai... odpoutám pohled od té žíly, k jeho drsnému a cute obličejíku :33 Tyhle vlásky mu sluší a celkově mi přijde, že má takový univerzální look, ala "jsem drsňák, ale jen dokud mě nerozesmějete", protože v tu ránu všechny odzbrojí svým úsměvem :33

Co na jejich nový look říkáte vy? :33
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | 23. června 2017 v 20:43 | Reagovat

Před chvilkou jsem se na to dívala na instagramu.
No musím říct, že jsi je vystihla přesně. Asi nejvíce mě zaujal Reita, konečně ukázal svoje paže. O Rukim ani nemluvím, ten mě totálně odrovnal :)
Kaiuv drsný výraz mi na neho vůbec nesedí. Raději mám u neho široký úsměv :)
No a ostatní jsou boží, tak jako vždycky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama