Leden 2018

Opět vykrádačka tumblru

31. ledna 2018 v 8:51 GazettE
Škoda, že tu není i Kai (krom toho kousku za Reitou, ať mu nekřivdíme :D) a Uruha... ale teda na Aoie tu musím čučet...


Projekt: Poslední šance 17. díl

29. ledna 2018 v 1:23 | Bara-chan |  Projekt: Poslední šance
Moc moc děkuju Týně a Shimě za komentáře :33
Ruki už nám pracuje :) A taky tu dojdeme k jedné věci... no, nebudu prozrazovat, nechám vaši zvědavost, ať se zatetelí :) Doufám, že se bude líbit :)

Brunet se doptal přesnějších informací a škádlivě blonďáka plácnul. Mohl se divit, že mu nic ještě nepřišlo, když to měl Reita z první ruky. Zkontroloval kuchyň, zdali je všechno vypnuté, a s vidinou sprchy a postele s ním kráčel chodbou k sobě.
"Dobrou, a že se na něj těším.", usmál se ještě ve dveřích. Blonďák už byl taky zralý do postele. Koukl na hodinky a doufal, že aspoň Ruki už spí, aby byl na svou první směnu fit.

Kačenka :3

28. ledna 2018 v 23:55 GazettE
Toto je ale fakt cute fotka :33


via chibiruder

the GazettE | COUNTDOWN JAPAN comment WOWOW

27. ledna 2018 v 21:52 GazettE
Škoda, že nepromluvil i Ruki, zdálo se mi, že se k tomu chystal :D Ale Kaiův smích byl zlatý a vlastně celé to video na mě tak působí, že se musím furt usmívat, ať na něj koukám poprvý nebo počtvrtý :33

VIDEO ZDEProjekt: Poslední šance 16. díl

26. ledna 2018 v 2:45 | Bara-chan |  Projekt: Poslední šance
Děkuju moc Týně za komentář :33
Opět Ruki a Reita :) A taky se nám tu zjeví někdo další :) Tedy, nikdo nový, řeč tu o něm byla, ale teď už se nám ukáže sám o sobě :) Doufám, že se bude líbit :)

"Dobře. A… měl by ses vyspat, takhle v hlavě stejně nic neudržíš."
Když se po něm nevěřícně ohlédl, dveře už byly zavřené. S povzdechem se podíval na stůl zpod těžkých víček a neochotně mu dal za pravdu. Oči sotva že držel otevřené a o soustředění ani nemohla být řeč.

Aoi minigifs

25. ledna 2018 v 22:43 GazettE
Tenhle Aoiův photoshooting mám ráda :33 Hrozně moc mu to tam sekne :33 Až škoda, že ty gify nejsou větší :D :3
via momijimanju

Dreaming is beautiful

24. ledna 2018 v 0:40 | Bara-chan
První jednorázovka letošního roku :) Loni jsem napsala jen tři (pokud dobře počítám o.O), kéž by jich letos bylo víc... aspoň pět... :) No, nápad na další dvě mám už teď, ještě by to chtělo mít čas a nit na sepsání :D

Tuhle povídku jsem psala po chvilkách asi dva týdny a konečně jsem se dobrala konce :) Doufám, že se vám bude líbit :)


Pairing: Aoi x Kai
Rating: +18
Comment: Kai je zblázněný do Aoie, že se mu o něm i zdá. A nejsou to ledajaké sny. Má ale svůj jasný pohled na případný vztah a to i po "přiznání" se. Ovšem Aoi za sebe nenechá jen tak rozhodovat...

Reitovo pozadí vždy nějakým způsobem okouzlí

23. ledna 2018 v 8:16 GazettE
Pravda, že teď slovíčkařím, ale vlastně je to pravda :) A je fajn koukat na staré fotky, když už je vylovím v těch svých "archivech" a ještě víc fajn je jejich důkladnější prohlížení :D Na tom Reitovi v pozadí vlastně nic není, tak ho nějaká stylistka upravuje, ale v ten moment mě ten jeho postoj prostě dostal :D (A taky představa, že by tu úpravu dělal Ruki, třeba)
Ale krom tohohle musím na té fotce ocenit i Aoiův účes :33


Projekt: Poslední šance 15. díl

22. ledna 2018 v 1:03 | Bara-chan |  Projekt: Poslední šance
Moc moc děkuju Shimě a Týně za komentáře :33 Moc si jich vážím :33
Fuuha, a je tu 15. díl a můžu vám s klidem říct, že jich bude určitě dalších 15... Doufám, že máte rádi dlouhé povídky a pokud ne, tak doufám, že vás neunudí... (se to kdyžtak pokusím zkrátit... :D)
Dnes hlavně Ruki a Jun, ale i trošku roztátých ledů mezi Reitou a Rukim :)

"June… tohle je dávno uzavřená kapitola…", přerušil ho Ruki. Nerad brousil kolem tohohle tématu. "Kdybys nebyl hetero, možná bych dál doufal, ale jednak jsi, a jednak po tom, co jsem tě blíž poznal, bych s tebou asi nevydržel.", vrazil mu do ruky připálený hrnec.
"Jsem na tebe moc velký bordelář, nebo tak špatně líbám?"
"Jsi bordelář a máš neustále pitomé otázky.", usmál se a konečně se probojoval ke dřezu, aby mohl nádobí umýt. "Až skončíme s tímhle, něco uvařím, a potom budeme mít času… až do zítra."

Aoi DEUX

20. ledna 2018 v 19:36 GazettE
Nádherné záběry :33 Radost nejen poslouchat, ale i koukat :33
via aikosilver