Únor 2018

Abyss / Lucy - malá ochutnávka

28. února 2018 v 23:55 GazettE
Na tumblru zatím nic... říkala jsem si, že by se mohly objevit aspoň nějaké animky, než se člověk dostane ke koncertu, ale želGackt, asi si ještě musíme počkat... Za to na FB se objevilo pár fotek, ale za to vypadají dost dobře :)
Zatím jen Ruki, Uruha a Aoi :)


Aoi and Reita

27. února 2018 v 21:53 GazettE
To je takové zajímavé, když se můžete rozplývat nad někým, koho zároveň nemůžete shippovat... :D Najdou se pěkné záběry, ale Aoi a Reita... to prostě ne :D


Projekt: Poslední šance 25. díl

26. února 2018 v 2:20 | Bara-chan |  Projekt: Poslední šance
Moc děkuju Týně, Alex a Aiiawě za komentáře :33 Jsem ráda, že se vám povídka zatím líbí, a doufám, že se bude líbit i nadále :)
Dnes tu máme další půlkulatý díl... :) A prozrazení, co Reitu trápí... Zároveň je to poslední díl před začátkem tábora :)

Pomalu se oblékl a chvilku musel počkat, než vychladne. Vzrušení bylo pryč, takový kousek od sladkého finále… a momentálně neměl pomyšlení ani na rychlé uvolnění ve sprše. Skoro rozklepaně sáhl po klice, nechtěl vidět jeho výraz, vůbec by se nejradši do konce života zamkl v pokoji a neměl příležitost s Reitou byť promluvit přes dveře. Ale blonďák byl vždy neodbytný a věděl, že by se u něj mohl za chvíli opět zjevit. Raději tedy sám otevřel, ale sotva na malou škvírku.

Rei-chan :3

25. února 2018 v 14:27 GazettE
Nemůžu si pomoct, ale v tomhle gifu mi přijde drobnej jak Ruki :D :33


via thegazette5

Můj účes to vydrží!

24. února 2018 v 23:21 GazettE
Je tolik momentů, u kterých mě tohle napadá... :D Proč zrovna tenhle gif z CDJ...


uruha-sensei

SPOOKY BOX 2 trailer gifs | ABYSS

24. února 2018 v 21:43 GazettE
Já už se nemůžu dočkat, až to vyjde... ten pohled na ně je úžasný a slyšet k tomu jejich songy :33


the GazettE NEW LIVE DVD and BLU-RAY SPOOKY BOX2 OFFICIAL TRAILER 2

23. února 2018 v 15:59 the GazettE videos
Pár dní před vydáním nás the GazettE lákají a nutí být zvědavější ještě víc :) Aneb vydali druhý trailer k DVD a Blu-Ray z HALLOWEEN NIGHT 17 THE DARK HORROR SHOW SPOOKY BOX 2, které má vyjít už ve středu :)


Projekt: Poslední šance 24. díl

23. února 2018 v 0:40 | Bara-chan |  Projekt: Poslední šance
Moc moc děkuju Ryuu a Týně za komentáře :33
V dnešním díle koncert... a opět malé "překvápko", tentokrát nejspíš pro oba... (akorát pro Rukiho těch uvozovek bude víc :D)

"V pořádku, jen co ho vezmou, zajdu za Kaiem a najím se dole. Hm… aspoň jedno pozitivum to má, uvidíme se večer a Yuki už nemusí vymýšlet trest, tohle bude chtít uklidit…"
Prcek nepřítomně pokývl, sebral rozlomené kusy tácu a skoro běžel zpátky do kuchyně. Řekl, co se stalo, a reakcí bylo jen Kaiovo "škoda" a Aoiova úvaha, jestli byla horší ta rána, nebo Hirův hněv, který byl v ústavu údajně známým pojmem. Ruki si povzdechl a tápal, jestli má cenu se chvíli cítit klidně a spokojeně, protože vzápětí jako by muselo přijít něco, co mu přivodí šok.

Uruha CDJ gif

22. února 2018 v 21:15 GazettE
Kupodivu se mi na něm ty vlasy pořád líbí... kupodivu ještě víc, než když jsem tenhle look viděla poprvé :33 Možná je to tím, že nám ukazuje víc ze svého obličeje a někdo je trošku ujetý na čelist... :33
via uruha-sensei

Ruki & Uru

21. února 2018 v 21:49 GazettE
Musím uznat, že tohle je cute :33

via takashima-hikari