Březen 2018

Spooky Box 2 LUCY gifs

31. března 2018 v 19:26 | Bara-chan |  GazettE
A další příval gifů, tentokrát z LUCY :) Moc jim to tam slušelo :33
O gify jsem se opět pokoušela sama :) Snad se budou líbit :)


Projekt: Poslední šance 34. díl

30. března 2018 v 3:34 | Bara-chan |  Projekt: Poslední šance
Děkuju moc Týně za komentář :33 Doufám, že se bude líbit i dnešní díl :)
Poslední táborový... Záležitosti se uzavírají, čeká je poslední den a poté cesta zpět do ústavu... :)

"Dobrou, Rei."
Prckovi se nechtělo usnout, chtěl znovu pozorovat obrys Reitovy spící postavy a poslouchat jeho občasné tiché pochrupování. Za celý den byl však tolik utahaný a obzvlášť večerní program mu dal tak zabrat, že usnul okamžitě, sotva se stačil zachumlat.

Spooky Box 2 ABYSS gifs

29. března 2018 v 14:56 | Bara-chan |  GazettE
Tentokrát jsem se o gify pokoušela sama :) A neudělala jsem jich málo, když připočtu i LUCY, které si nechávám do dalšího článku... :) Jen mě pořád zlobí barvy, se kterými si ten program ne a ne poradit... takže se některé povedly víc, některé míň... ale doufám, že se budou líbit :)


Aoi DIM Scene gif

28. března 2018 v 12:29 GazettE
Je dobré si připomenout i starší live :33 A pohojit si pohledem na Aoie :33
A trošku vás navnadit na příští týden... :D


Aoiha fanvid - The Other Side

27. března 2018 v 4:30 the GazettE videos
Říkám si, že bych pro změnu mohla přidat nějaké pěkné video :) Přesněji řečeno - fanvideo... tuším, že tu dlouho nic takového nebylo :) Sice jsem jako první hledala Reituki, ale pak jsem narazila na tohle mooc pěkné Aoiha :33 (všímáte si, že si je začínám oblibovat, že? :D A jak dlouho jsem se bránila :D) Líbí se mi, jak je udělané, a byla bych mooc happy, kdyby udělali takové pěkné video i na Reitu s Rukim :33


Projekt: Poslední šance 33. díl

26. března 2018 v 1:05 | Bara-chan |  Projekt: Poslední šance
Týně a Aiiawě moc děkuju za komentáře :33 Udělaly mi velkou radost :33
Opět pondělí a s ním další díl :) A Rukiho dnes čeká stezka odvahy... Doufám, že se bude líbit :)

"To máš pravdu, ale já se skrývat nehodlám. Obávám se, že těm dvěma nepomůže ani deset let v programu, minimálně pokud budou spolu, a chci jim dát příležitost dokázat, že se mýlím. Buď celý večer proběhne hladce, nebo svolím k fotkám i svědectví a Tamotsův šéf bude mít pádný důkaz k tomu, aby je vyloučil."
Reita s tím nechtěl souhlasit. Příliš se o prcka bál… ale on si stál na svém, a když svůj návrh vyslovil před ostatními, brali to jako dobrý nápad. Obzvlášť Tamo, který před Rukim dokonce trochu roztál.

Další Abyss gify

25. března 2018 v 16:56 GazettE
Protože gifů není nikdy dost :33 Nebo spíš... the GazettE... a jejich sexy záběrů...


Creepy...?

24. března 2018 v 23:35 GazettE
Nevěřila bych, že to někdy řeknu, tyhle jeho pohledy bývají obvykle sexy, ale... tady na té animce mi tak fakt připadá docela creepy... možná ty čočky, nebo makup?


via takashima-hikari

Reita and Ruki comment gifs

24. března 2018 v 14:16 GazettE
Tenhle comment jsem sem už dávala, dokonce jsem z něj dělala i gif (i když už nevím, ve kterém je článku o.O) a teď nedávno mi znovu vyskočil a říkám si, proč neudělat gify i z dalších cute Reituki momentů :33
I když ty gify nejsou kdovíjak kvalitní, musím se nad těma dvěma rozplývat... :33 A nejen nad Reitou a Rukim, ale líbí se mi, jak jsou v těchhle starších commentech všichni tak nějak uvolněnější :D :33


Projekt: Poslední šance 32. díl

23. března 2018 v 3:06 | Bara-chan |  Projekt: Poslední šance
Děkuju moc Týně a Shiki-chan, jsem ráda, že se vám povídka líbí :33 A doufám, že se bude líbit i dál :)
Dneska se jeden človíček o sobě trošku rozkecá... a Rukiho trable začínají být nuda...

Nastalo krátké ticho, kdy si každý ve své hlavě třídil fakta. Na jednu stranu museli souhlasit, že se z dané situace dá těžit pro dobrou věc, ale na druhé straně tu mohly být i negativní následky.
"Dobře.", vydechl Reita. "Tohle celé chápu… a taky jsem se to snažil Rukimu vysvětlit. Ale máme nějakou záruku, že to nezajde příliš daleko? Ruki se bude účastnit zítřejšího programu, ale osobně odmítám, aby se účastnil páteční stezky."
"Tohle už je na něm.", založil Masaru ruce na hrudi. "Kdy si konečně odvykneš roztahovat nad nimi ochranná křídla? Přestaň si konečně léčit ten svůj fotrkomplex."