Srpen 2018

Reita Bass Magazine 7/2018

Včera v 12:16 GazettE
Sice tu z jeho obličeje nejde moc vidět, ale musím říct, že jemu i kytarám to tu sluší :))


Projekt: Poslední šance 74. díl

Pátek v 3:53 | Bara-chan |  Projekt: Poslední šance
Děkuju moc Týně za komentář :33 Doufám, že se ti bude líbit i dnešní díl :)
Bude to dnes trošku kecací... Nejdřív Ruki a Yuutaro, a pak se rozmluví Manabu :)

"Ruki… povídej o čemkoli."
Zpozorněl, ani by nevěřil, že zaslechl jeho hlas, kdyby Yuutaro svá slova nepodpořil stiskem ruky. Pořád se na něj díval a opravdu se zájmem. Ruki si uvědomoval, že je po dlouhé době jediným člověkem, kterého Yuu skutečně vnímá. Srdce mu poskočilo radostí, ale jako by se zároveň semklo tíhou odpovědnosti.

Aoi-san hands

Středa v 19:28 GazettE
No hlavně ty ruce, protože :33 Omg :33 A nezačal Aoi chodit Reitovi na mlíčka anebo mu neukrad činky? Zdá se mi, že nějak nabral v ramenou :33 Chlap jeden... :33
Zřejmě se jednalo o nějaké (ne)oficiální Taujan setkání :)


Aoi & Uruha from GiGS

Úterý v 9:46 GazettE
Moc moc moc moc moc doufám ve scany :33 Protože tohle je nádhera :33 Fakt jim to moc sluší a jsem hrozně zvědavá na ostatní, kterým to taky určitě sekne :333


foto via hotaru2120.tumblr
@machinators (twitter)


Projekt: Poslední šance 73. díl

Pondělí v 3:34 | Bara-chan |  Projekt: Poslední šance
Děkuju moc Týně za komentář :33 Doufám, že se ti bude líbit i dnešní díl :)
Trochu se posuneme a Rukiho čeká cesta do léčebny... ale můžu slíbit mini odstaveček s Aoiem a Uruhou :)

"Myslíš si, že by mu moje návštěva mohla pomoct… a víš, že nedokážu odmítnout.", pronesl tiše, bez náznaku smutku či vzteku.
"Jo… Spíš v to doufám. Je taky možné, že mu to přihorší, ale… Tebe zná, mohl by tě vnímat. Ale nechci, aby sis myslel, že na tebe tlačím, nebo že je špatné tam nejít… Jen jsem ti chtěl dát tu možnost."
"Děkuju.", špitl, vtiskl mu polibek na krk a zpátky se o něj opřel. Odpověď na tuto nabídku znal okamžitě, ale ještě si nebyl jistý, který den se za modráskem vydá. Potřeboval se na to vnitřně připravit.

the GazettE | ROCK IN JAPAN FESTIVAL 2018

12. srpna 2018 v 20:54 GazettE
Nemůžu uvěřit, že už je to rok od minulého ROCK IN JAPAN... Ještě si pamatuju ty debaty, jak lidi nadávali na jejich kostýmy, a řešili, kdo je (z)maloval, a najednou je tu 2018... :D A opět by si někdo zasloužil praštit přes ruce, celkově mi přijde, že jim dali nějaký divný odstín, aspoň co se týče Aoie, Reity a Kaie - nezdá se vám?

A obdivuju je, že takhle během tour hráli ještě i na festivale. Navíc klobouk dolů za ty kostýmy - v kombinaci s tím počasím...
A Ruki je tu cute, takový pěkně nadšený... :33 A jak si hrabe všechna ta mávátka pro sebe :D A Reita... :33 Čím to je, že je na těchhle akcích spíš "cute Rei-chan" než "macho Reita-san"? :D :33 Snad toho z něj příští rok uvidíme víc, než jen jedno oko, loňská páska byla supr :33 Aoi a Uru tu vypadají taky dobře :33 A zdá se mi to, je to tím postojem, anebo má Aoi fakt taková ramena? :33 A Uruhova kačenka :33 A oči mi taky pořád sklouzávají k jejich rukám... (I k Reitově mimochodem, taková že "radši si ji dám do kapsy, aby mi náhodou někam nesklouzla) :3 A Kai je tu taky cute :33 Se pod jeho pohledem rozpustím :33 I když vypadá dost unavený, ale vsadím se, že velký podíl na tom má i ten jeho makeup a světlé vlasy. Ale dost kecání, foto a gif :33
Foto @Fes_WOWOW
gif via my-dazzling-darkness

Aoi twitter, Reita instagram

11. srpna 2018 v 19:06 GazettE
Aoiovi nevyšel výlet na ryby, tak si pohrál s makeupem a svým Spooky Box 2 lookem :33 Ale že udělal krásnou fotku :33


Projekt: Poslední šance 72. díl

10. srpna 2018 v 2:00 | Bara-chan |  Projekt: Poslední šance
V první řadě moc děkuju Aiiawě a Týně za komentáře :33 Udělaly mi velkou radost :33
Zbytek RR rande, trocha pošťuchování a prcka opět dohání minulost... Snad se bude líbit :)

"Aby nebyla veškerá rehabilitace k ničemu, až mě zatluče do země.", rozesmál se blonďák. "Zavolal jsem jí a řekl o všem až ve chvíli, kdy jsem byl zpátky v ústavu. Slyšel jsem ji i půl metru od ucha, jak mi vyčítala."
"Uděláš na ni ten svůj milý pohled, usměješ se, a všechno ji přejde.", vzhlédl k němu prcek, jako by mu jeden z roztomilých kukučů chtěl sám předvést.
"Obávám se, že je vůči mým pohledům a úsměvům imunní…"
"Nevěřím, že je něco takového možné.", prohodil, ale pak už se pustili do jídla.

Druhý letošní výkec

9. srpna 2018 v 5:25 | Bara-chan |  Skladiště
Opravdu se letos držím, ale všímám si jedné věci - čím víc toho mám na srdci (myslím věcí, které bych opravdu chtěla řešit, ne moje obvyklé výkecové tlachy), tím míň se vykecávám... 75% držím v sobě a zbytek radši řeším face to face, nebo se občas rozepíšu na FB, když už pohár přeteče.
Nom, popřemýšlím, čím bych tak začala, a kdo má zájem si to mé tlachání přečíst ↓ čekám pod perexem.


Uruha a akustický handporn

8. srpna 2018 v 5:36 GazettE
Neměla bych vymýšlet názvy článků, když celou noc nespím...
Ale zpět k Uruhovi :33 Že mu ta akustická kytara sluší? :33 A hlavně jeho rukám... :33


via sweetest-mistake